Випрямлячі для гальваніки

1,00 грн.
з податком

Якісні, надійні, сучасні та недорогі випрямлячі для гальваніки від провідного європейського виробника. Ми раді представити вам відомого виробника гальванічних випрямлячів: фірму C.R.S.s.r.l., Італія

Випрямлячі гальванічні для гальваніки – це пристрої перетворення змінного струму на постійний. Прилади служать для живлення гальванічних процесів, можуть бути односпрямованими або з реверсом.

Як правило, гальванічні випрямлячі використовуються в гальванічних установках для очищення стічних вод, гальванічних ванн, електрополірування, електрознежирення, для заряджання акумуляторних батарей тощо.

Варто відзначити, що сучасні випрямлячі досить надійні в експлуатації. Більш того, без таких пристроїв просто не обійтися в сучасному гальванічному виробництві, адже їхня робота та якісні технічні характеристики на пряму впливають на надійність і чистоту покриттів, що наносяться.

Одним із основних критеріїв для отримання якісних покриттів у гальванічному виробництві є точність встановлення струму. Адже якщо щільність струму буде меншою за необхідне значення, покриття вийде менше товщини або буде не досить щільним, якщо струм буде більше, покриття вийде «підгорілим» з дендритами (наростами), з можливою появою раковин у покритті через утворення бульбашок водню (при перевищенні розрахункових значень густин струму, іони водню, розряджуючись на катоді утворюють газ), це все призводить до браку деталі (деталей).

Для того щоб уникнути подібного, потрібно використовувати якісні випрямлячі для гальваніки фірми CRS s.r.l. Це сучасні, енергоефективні імпульсні перетворювачі, що є високоточними та якісними випрямлячами нового покоління, що відрізняються низькою пульсацією, надійністю, високим ККД (до 90%) та високим ступенем захисту. Вони мають захист від короткого замикання, перевищення температури, відключення фази, перевищення струму чи напруги.

Випрямлячі фірми CRS s.r.l мають модульну конструкцію, залежно від необхідних вам параметрів підбирається необхідна кількість силових модулів + модуль керування. У разі виникнення будь-яких неполадок випрямляч продовжує працювати, видаючи сигнал про проблему, замінюється лише непрацюючий модуль. Модульна конструкція дозволяє заощаджувати місце, база випрямляча складає 424х429 мм. Один випрямляч може видавати до 8000 А, при підключенні до серії на виході ви можете отримати до 30000 А.

Гальванічні випрямлячі поставляються з водяним або повітряним охолодженням, проте незалежно від варіантів охолодження випрямлячі можуть працювати цілодобово без перебоїв при температурах навколишнього середовища до 40℃.

Випрямлячі для гальваніки мають вбудовані лічильники ампер годинника, це дає можливість повністю контролювати процес. Також на відміну від інших випрямлячів до випрямлячів фірми CRS s.r.l є можливість підключити насоси, що дозують, які, отримавши сигнал від випрямляча, будуть проводити те чи інше дозування. Також випрямлячі можуть бути підключені до віддаленого пульта керування або комп'ютера для керування випрямлячем у віддаленому доступі (підключення відбувається через RS485 або RS232).

Випрямляч працює з регулюванням струму або напруги, також при необхідності випрямляч може змінювати полярність (працювати в реверсному напрямку). При необхідності випрямляч для гальваніки може працювати імпульсами як у прямому, так і реверсному напрямку.

 rectifier

 rectifiersЗалежно від напруги та струму вибирається тип охолодження випрямляча: повітряний або водяний. Однак слід зазначити, що випрямлячі з повітряним охолодженням рекомендується встановлювати поза зоною випаровування агресивних розчинів, для цього пропонується віддалений пульт управління випрямлячем

Cooling1.jpg