Шнекові насоси серії JP 700 H (Німеччина)

100 800,00 грн.
з податком

Це горизонтальні шнекові насоси, призначені для перекачування різних в'язких рідин, встановлюються стаціонарно під ємністю або біля неї. Перелік рідин, що перекачуються, дуже великий, це і в'язкі рідини (томатні пасти, кетчупи, масла, шампуні та миючі засоби), і різного виду суспензії, що містять тверді частинки. Також ці насоси застосовні для перекачування рідин, у яких потрібно зберігати структуру (різні йогурти з цілими ягодами або частинками фруктів).

Ціна може змінюватися в залежності від наявності, термінів постачання, розмірів та потужності

Кількість
Під замовлення

Шнекові насоси серії JP 700 H (Jessberger) призначені для стаціонарного використання та тривалих операцій. При підключенні частотного інвертора можна використовувати як насоси дозатори. Ці насоси відмінно підходять для рідин, які в'язкі і піняться при перекачуванні, або містять багато твердих частинок наприклад розчин глини у воді (суспензії). Також насоси застосовні для в'язких та дуже в'язких продуктів. Єдине, що потрібно забезпечити стікання рідини в насос, оскільки насос монтуються під ємністю. Можуть працювати як у прямому, так і у зворотному напрямку.

Матеріали насоса, сальники насоса підбираються до кожного продукту. Однак найчастіше для насосної частини та шнека використовується нержавіюча сталь AISI 316 Ti. Використовувані матеріали статора підбираються в залежності від розчину, що перекачується. Це можуть бути NBR(Buna), NBR light (харчове виконання), CSM (Hypalon), Viton (FKM) або PTFE.

Шнекові насоси також можуть бути виготовлені з електрополірованої нержавіючої сталі, що дозволяє їх використання у харчовій промисловості.

Продуктивність 12л/хв; 25л/хв; 50л/хв. І продуктивніші.
Створюваний тиск 6-12бар.
Діаметр трубки 105мм, довжина 1000-1600мм залежно від моделі.

Ціна може змінюватися в залежності від наявності, термінів постачання, розмірів та потужності