Насоси для лугів та кислот EVT25, EVT30 (Італія)

80 160,00 грн.
з податком

Ще два представники з найбільш продуктивних високоякісних хімічних насосів серії EVT: EVT25 та EVT30 знайшли широке застосування у промисловості. Продуктивність 24 та 33 м3/год відповідно.

Кількість
Під замовлення

Ще два представники з найбільш продуктивних високоякісних хімічних насосів серії EVT: EVT25 та EVT30 знайшли широке застосування у промисловості. Важкі умови виробництв хімічних речовин, очисні споруди, промислова водопідготовка та інші сфери діяльності людини - ці насоси призначені для роботи саме тут. Висока продуктивність (EVT25 - 400 л/хв., EVT30 - 520 л/хв.), відмінна якість завдяки застосовуваним для їх виробництва матеріалам, дозволяє споживачам експлуатувати дані насоси, не сумніваючись у надійності та працездатності.


EVT 25

EVT 30

Невеликі габарити і вага (EVT25 (PP) = 23 кг і EVT25 (PVDF) = 26 кг, EVT30 (PP) = 28 кг EVT30 (PVDF) = 30 кг) з максимальною продуктивністю EVT25 – 400 л/хв та висотою (Hmax ) підйому 21 м, і EVT30 – 520 л/хв і висота підйому (Hmax) 28 м. відповідно, у поєднанні із застосуванням різних матеріалів для виготовлення окремих частин насоса, дозволяють використовувати їх для перекачування практично всіх видів агресивних рідин при різних температурах у будь-яких галузях виробництва.

Варіанти виготовлення:

корпус – поліпропіленовий (РР) або поливіліденфторидний (PVDF)

втулки робочого колеса (імпелера) – графітова, керамічна або політетрафторетиленова (PTFE).

вал - керамічний або з карбіду кремнію.

ущільнення – EPDM чи VITON.

температурний діапазон застосування: до 80 ° С для поліпропілену (РР), до 98 ° С для поливіліденфториду (PVDF).

Легкість, простота монтажу та підключення до обладнання забезпечується виготовленням патрубків під існуючі стандарти використання:

  • під шланг;
  • під фланець;
  • під зварювання для твердих труб.

Комплектація насосів двигунами двох видів: однофазний чи трифазний.

Докладніша інформація з посилання на повну технічну характеристику.

Вартість насосів складає: EVT25 від 1375 Євро, EVT30 від 1445 Євро (залежно від комплектації та матеріалів виготовлення як насоса, так і окремих його частин)

pdf iconХарактеристики - EVT 25

pdf iconХарактеристики - EVT 30