Насос для кислот та лугів EVT20 (Італія)

42 300,00 грн.
з податком

EVT20 застосовується для перекачування великої кількості видів потенційно хімічно небезпечних та агресивних речовин у промисловості з продуктивністю від 20 м3/год.

Кількість
Під замовлення

EVT20 застосовується для перекачування великої кількості видів потенційно хімічно небезпечних та агресивних речовин у промисловості. Даний ергономічний насос, призначений для роботи у важких умовах більшості хімічних виробництв, придатний для експлуатації на очисних спорудах, для водопідготовки та інших сфер застосування. Завдяки можливості вибору двигуна (однофазний) та «DRY RUN CAPABILITY» (насухо), ідеально підходить для використання на пересувних ємностях.

При своїх невеликих розмірах (475 мм) та вазі (для PP=15.00 кг та для PVDF=15.50 кг) цей насос видає максимальну продуктивність 320 л/хв і тиск 16 м висоти.

Для виготовлення насосів використовуються матеріали, які застосовують для перекачування практично всіх видів кислот і лугів. За потребою (залежно від рідини, що перекачується, та її температури) корпус може бути поліпропіленовий (РР) або поливіліденфторидний (PVDF), втулки крильчатки (імпелера): графітова, керамічна або політетрафторетиленова (PTFE). Вал також може виготовлятися на вибір: керамічний або з карбіду кремнію. Матеріалом виготовлення ущільнень служить EPDM чи VITON. Температурний діапазон використання насоса становить: до 80°З поліпропілену (РР), до 98°С для PVDF.

Простота приєднання до обладнання зумовлена ​​варіантністю виконання вхідних та вихідних патрубків: а) під шланг; б) під фланець; в) під зварювання для жорстких труб. Двигун двох видів: однофазний чи трьох фазний.

Докладніша інформація з посилання на повну технічну характеристику.

Ціни на даного типу насоси варіюється, починаючи від 760 Євро (що обумовлено комплектацією та матеріалом виготовлення)

 

 

 

pdf iconХарактеристики - EVT 20