Хімічний насос EVT15 (Італія)

38 340,00 грн.

(38 280,02 грн. шт)

з податком

Насос для перекачування агресивних рідин у промислових масштабах із продуктивністю від 16,5м3/год. Цей багатоцільовий хімічний насос призначений для роботи у важких умовах гальванічних та хімічних виробництв, очисних споруд.

Кількість
Під замовлення

Насос для перекачування агресивних рідин у промислових масштабах. Цей багатоцільовий хімічний насос призначений для роботи у важких умовах гальванічних та хімічних виробництв, очисних споруд. Також знайшов широке застосування у галузі водопідготовки, очищення стічних вод, обслуговування басейнів. Завдяки можливості поставки з однофазним двигуном і роботи на сухо, ідеально підходить для монтажу на автоцистерни хімічно активні речовини, що розвозять, що застосовуються в господарстві.

Максимальна продуктивність та тиск цього насоса 270л/хв та 15м висоти відповідно.

Виготовляється з кращих кислотостійких матеріалів, які застосовні практично до всіх кислот і лугів. Корпуси на вибір: поліпропілен, фторопласт (PVDF). Втулки імпелера: графітова, керамічна або виготовлена ​​з політетрафторетилену (PTFE). Вал на вибір керамічний або виготовлений із карбіду кремнію. Ущільнення насоса EPDM чи VITON. Робочі температури для даного насоса, залежно від матеріалів виготовлення, становлять 80°С для поліпропілену, вага насоса в такому випадку 10,5кг. І 98°З PVDF матеріалу вага насоса у разі 11кг. Приєднати насос до обладнання можна за допомогою згонів під шланг, фланцевого з'єднання або з'єднанням під пайку. Двигун або однофазний як було згадано вище, або три фазний.

Докладніша інформація з посилання на повну технічну характеристику.

Ціна на даного типу насоси починається з 680 євро.

 

  

pdf iconХарактеристики - EVT 15