Насос EVT12 (Італія) для кислот та лугів

35 400,00 грн.
з податком

Хімічний насос EVT12 продуктивністю від 12 м3/год, це відмінний вибір для невеликих гальванічних, хімічних виробництв, або для установки на автомобілях, що розвозять різні агресивні рідини (гіпохлорит, соляну кислоту, сірчану кислоту, луги).

Кількість
Є на складі

Хімічний насос EVT12, це відмінний вибір для невеликих гальванічних, хімічних виробництв, або для установки на автомобілях, що розвозять різні агресивні рідини (гіпохлорит, соляну кислоту, сірчану кислоту, луги).

Завдяки невеликій ціні та розмірам, щодо його надійності та практичності, цей універсальний насос застосовується у різних сферах: басейни, хімічна галузь, гальванічне виробництво, нейтралізація стічних вод та інше.

Продуктивність даного хімічного насоса становить до 200-т л/хв. Максимальний тиск до 12м.

Корпус і робоче колесо цього ефективного насоса виготовляється з надійних матеріалів, поліпропілен і PVDF (можна замовити варіант, коли корпус виготовлений з поліпропілену, імпеллер з PVDF). Вал насоса на вибір: карбід кремнію або кераміка, втулка імпелера, залежно від вашого розчину, виготовляється з графіту, PTFE, кераміки. Ущільнення можуть бути відповідно з матеріалів VITON або EPDM. За запитом насос буде укомплектований або трифазним двигуном або однофазним. Також ви можете на вибір замовити варіанти приєднання насоса: фланцеве з'єднання, згони під шланг або з'єднання під пайку.

Робочі температури для цього хімічного насоса з магнітною муфтою у варіанті поліпропілен 80°С. Для матеріалу PVDF 98°С. Вага насосів 9,5 кг. для поліпропілену, 10кг для полівініліденфториду. Ціна насоса, залежно від комплектації, від 645 євро. Більш детальну інформацію ви знайдете у форматі PDF, перейшовши за посиланням нижче.

 

  

 

pdf iconХарактеристики - EVT 12