Насос EVT7 (Італія) для агресивних середовищ

25 080,00 грн.
з податком

Насос EVT7, невеликий високотехнологічний насос із серії хімічних насосів, які можуть працювати насухо. Залежно від матеріалів виконання використовують для перекачування різних агресивних середовищ, кислоти, лугу, гіпохлориту. З продуктивністю від 6,8 м3/год.

Кількість
Є на складі

Насос EVT7, невеликий високотехнологічний насос із серії хімічних насосів, які можуть працювати насухо. Залежно від матеріалів виконання використовують для перекачування різних агресивних середовищ, кислоти, лугу, гіпохлориту.

Прекрасно зарекомендував себе як насос, що використовується для викачування ванн, перемішування розчинів, ідеально підходить для фільтрів апаратів, що встановлюються в гальванічних ваннах об'ємом не більше 2 м3/год.

Максимальна продуктивність насоса становить до 110л/хв, максимальна висота подачі 11м.

Цей хімічний насос виготовляється із поліпропілену або полівініліденфториду (PVDF, фторопласт). Вал хімічного насоса виготовляється з кераміки чи карбіду кремнію. Втулки імпелера виготовляються з PTFE (політетрафторетилену), графіту та кераміки.

Увага тільки з втулкою імпелера виготовленої з графіту насос може працювати насухо. Максимальна робоча температура поліпропілену до 80°С. Максимальна робоча температура матеріалу PVDF 98°С.

Насос комплектується двигунами як трьох фазними на 380В, так і однофазними на 220В. Більш детальну інформацію ви знайдете, перейшовши за посиланням завантаживши наш PDF файл. Ціна насоса від 470 євро/шт в залежності від комплектації та термінів постачання.

pdf iconХарактеристики - EVT 7