Насоси хімічні з магнітним приводом MPA 23/11_ 41/31_ 320 (Італія)

34 680,00 грн.
з податком

Серія самовсмоктувальних турбінних насосів з магнітною муфтою, із напівзакритою або закритою крильчаткою. Продуктивністю від 1,4 м3/год до 19 м3/год та тиском до 28 м.

Кількість
Під замовлення

Серія самовсмоктувальних турбінних насосів з магнітною муфтою, із напівзакритою або закритою крильчаткою. Продуктивністю від 1,4 м3/год до 19 м3/год та тиском до 28м. Завдяки своїй конструкції можуть встановлюватися над рівнем рідини. Застосовні на виробництвах з необхідністю високого тиску розчину, за невеликої продуктивності насоса (подача розчинів гальванічних або хімічних виробництв на форсунки тощо). Також можуть встановлюватись фільтраційні установки, за рахунок хорошого тиску здатні продавлювати фільтри різної пористості та ступеня забруднення. Матеріали стандартні для даного типу насосів: корпус насоса та робочого поліпропілену або PVDF (фторопласт). Вал на вибір, залежно від розчину: керамічний, карбід кремнію, хастелою; з цих матеріалів виготовляються опорні кільця. Втулки імпелера (підшипники) виконані з хімічно інертного матеріалу з неймовірно низьким коефіцієнтом тертя і здатністю витримувати високі температури (Rulon), якщо Rulon не підходить за хімічною стійкістю, як варіанти використовуються Тефлон + Графіт, графіт, кераміка. Ущільнення також підбираються в залежності від ваших розчинів з етилен-пропіленового каучуку (EPDM) або фторованого каучуку (Viton). Ціни від 640 євро.

MPA 23/11 - MPA 41/31

MPA 320

Рекомендації виробника: • насос не повинен працювати всуху. • перекачування забруднених рідин та кристалів може скоротити термін служби підшипників. • температура навколишнього середовища має бути від 0 до 40 °C. • у вибухонебезпечних середовищах повинні застосовуватися вибухозахищені двигуни. • хімічна рідина, що перекачується, не повинна кристалізуватися в насосі. • Максимальна температура рідини, що перекачується л/хв, повинна бути нижче 70°C (для РР) та 95°C (для PVDF)

pdf iconХарактеристики - MPA 23-11_41-31 MPA 320