Кутові гальванічні нагрівачі ROTKAPPE

0,00 грн.
з податком

Застосування кутових занурювальних нагрівачів ROTKAPPE є ідеальним способом прямого нагріву для всіх ємностей з низьким рівнем рідини або великими коливаннями рівня.

Нагрівання рідини від дна контейнера досягається за допомогою горизонтальної занурювальної труби з підігрівом, що забезпечує оптимальне тепловипромінювання, а також хороший розподіл тепла. Кутові занурювальні нагрівачі доступні з металевих матеріалів. Одним з альтернативних продуктів можуть бути обігрівачі GALMATHERM з неметалевими матеріалами.

Кількість
Під замовлення

Нагрівачі ванн та кутові нагрівачі невеликих за розміром ванн ROTKAPPE ідеально підходять для прямого нагріву будь-яких резервуарів з низьким або сильно змінним рівнем розчину. За рахунок горизонтальної занурювальної труби, що нагрівається нагрівання здійснюється з дна резервуара і тим самим досягається оптимальна тепловіддача в розчин, а також хороший ступінь розподілу тепла. Номінальна потужність визначається за довжиною горизонтальної занурювальної труби. Так як для нагрівання можна використовувати всю довжину труби, можливе досягнення щодо високої потужності нагрівання. Вертикальну занурену трубу, що не нагрівається, можна індивідуально підібрати відповідно до довжини резервуара. Завдяки визначенню розмірів за бажанням клієнта, можна підібрати нагрівач до будь-якої конструкції резервуара.

Кутові нагрівачі_ ROTKAPPE

Компактні розміри дозволяють заощаджувати простір, і тим самим можливо ефективно і вигідно планувати виробництво. У таблиці наведено кілька стандартних типів. Відповідно до довжини нагрівається горизонтальної занурювальної труби і номінальної потужністю, зазначено відповідне навантаження поверхні занурювальних труб (Вт/см2). Завдяки різній номінальній потужності та довжині занурювальних труб можливий підбір максимально допустимого навантаження поверхні технологічного розчину. Кутові нагрівачі ванн і кутові нагрівачі невеликих за розміром ванн ROTKAPPE складаються з горизонтальної занурювальної труби, що нагрівається, з довговічним нагрівальним елементом, не нагрівається вертикальної занурювальної труби, корпусу з клемами і сполучного дроту.

Angular-immersion-heaters PDF

HWB

   Занурювальна труба

   Горизонтальна занурювальна труба зварена з вертикальною. Хороший ступінь    стійкості до хімічної дії гарантується завдяки використанню вказаних занурювальних труб, виготовлених із різних металів.

   Завдяки використанню високоякісних матеріалів гарантується тривалий термін експлуатації за оптимального ступеня надійності, забезпечуючи тим самим безперебійну роботу установки. Для підтримки мінімальної відстані від дна резервуара або пристрою кріплення до горизонтальної занурювальної труби приварені опори

   Довговічні нагрівальні елементи

   Нагрівальні елементи, намотані на керамічні корпуси, що характеризуються високим ступенем електричної ізоляції та стійкості до механічного впливу. Стійкий до високих температур електронагрівальний провід намотаний по спіралі таким чином, що досягається оптимальна тепловіддача із занурювальної труби в розчин.  Наявні нагрівальні елементи для кутових нагрівачів з номінальною напругою до макс. 500В при одно-, двох та трифазному підключенні, а також для кутових нагрівачів невеликих за розміром ванн з напругою 230В при однофазному підключенні. Споживач не повинен замінювати нагрівальні елементи!   

Корпус з клеммами

Корпус з клемами ВК виготовлений із стійкого до впливу високих температур поліпропілену. Завдяки високому ступеню стійкістю до механічного, термічного та хімічного впливу забезпечується експлуатація в більшості технологічних розчинах без будь-яких проблем. При екстремальному температурному навантаженні (>80°C) або під впливом сильних окислювачів (наприклад, електроліти хромування або HNO3) ми рекомендуємо використовувати корпуси з клемами з PVDF. Вид захисту - IP 65 (захищений від впливу водяних струменів будь-якого напрямку) відповідно до EN 60528.

Доступ до місця закріплення для підключення проводів можливий також на вже змонтованому приладі, заздалегідь за допомогою універсального ключа необхідно зняти кришку. Завдяки трьом пазам, вбудованим у корпус, спільно з тримачем HWB існує можливість регулювання висоти ділянки монтажу.

З'єднувальний провід

З'єднувальний дріт із ПВХ, стандартна довжина якого становить 1.6 м, оснащений штепсельною вилкою із заземлюючим контактом. З'єднувальні дроти для приладів з номінальною напругою вище 230 В ~ та з трифазним змінним струмом поставляються без штекера. За бажанням можна придбати дроти різної довжини, а також штепсельні вилки.

Запобіжні пристрої

Відповідно до вимог Товариства електротехніків Німеччини VDE 0721 та VBG 57 обладнання з електричним нагріванням має комплектуватися користувачем запобіжними пристроями (захист від високих температур та висихання). Дану вимогу можна оптимально реалізувати за допомогою наших датчиків рівня та поплавкових вимикачів із вбудованим датчиком температури та відповідної електроніки. Ми пропонуємо необхідну продукцію і консультуємо з усіх питань!

Допоміжне обладнання

Для надійного кріплення кутових нагрівачів є стандартні тримачі або за бажанням клієнта нагрівачі можна оснастити фланцем. Ми охоче проконсультуємо щодо оптимального методу кріплення!