Тефлонові нагрівачі для електролітів GALMATHERM

0,00 грн.
з податком

Якщо у вас ємність (ванна) невеликого розміру і потрібно її нагрівати, то одне з кращих рішень це тефлоновий нагрівач Galmaterm. Вони розроблені для прямого нагрівання гальванічних ванн та різних ємностей з розчинами, що застосовуються в гальванічному та хімічному виробництві. Виготовляються з двох типів тефлонів (тефлон-FEP та тефлон-PFA) різних розмірів та потужностей з живленням 1 або 3 фази, 220 або 380 вольт.

Кількість
Під замовлення

Тефлоновий нагрівальний елемент GALMATHERM спеціально розроблений для прямого електричного нагріву установок та резервуарів, де потрібні невеликі розміри, висока продуктивність та відмінний ступінь стійкості по відношенню до агресивних технологічних розчинів.

Завдяки застосуванню спеціального тефлонового покриття (тефлон-FEP та тефлон-PFA) гарантується високий рівень хімічної стійкості. Навантаження поверхні при використанні обох видів покриттів складає лише 1 Вт/см.

pic_6.jpgQ_R_E_FCylindrical

Нагрівачі з тефлоновим покриттям PFA слід використовувати в особливо критичних умовах роботи з сильно агресивними технологічними розчинами (наприклад електроліти хромування, що містять суміш кислот), а також при дуже високій температурі розчинів. Різні типи конструкції нагрівальних елементів дозволяють вирішити багато проблем, що виникають під час монтажу. За рахунок невеликих розмірів за відносно високої продуктивності можна заощадити місце в приміщенні. Використання високоякісних матеріалів є гарантією тривалого терміну служби, оптимального ступеня надійності, безперебійної роботи установки.

Структура

Плоский нагрівач GALMATHERM (Тип P30/P40) моделі A, C, D, E, F, Q, R PDF

Нагрівальні елементи складаються з металевого електронагрівального дроту з тефлоновим покриттям, який намотаний на гнучкому каркасі з PVDF. Місце фіксації та дистанційна розпірка, які служать для запобігання зіткненню зігнутого нагрівального кабелю та резервуара, виготовлені також із PVDF.

Для кращої стійкості до механічного впливу нагрівач можна помістити в сталеву раму з покриттям з PVDF (модель A) або міцну раму з PP/PVDF (модель E, F). Захисна плита з PP або PVDF (модель Q, R) захищає нагрівальний елемент від механічних пошкоджень.

Циліндричні нагрівачі моделі P і R  PDF є альтернативою металевим прямим та кутовим нагрівачам ROTKAPPE

Виведений з нагрівального елемента не з'єднувальний дріт, що нагрівається, покритий тефлоном до сполучної муфти і зафіксований за допомогою трубки з ПВХ. Ця частина нагрівального елемента занурюється у технологічний розчин. Тут нанесено маркування мінімальної та максимальної глибини занурення. Також при рівні розчину, що часто змінюється, нагрівається частина завжди повинна знаходиться на ділянці, позначеній маркуванням! Від з'єднувальної муфти з ПВХ (вид захисту IP64 відповідно до EN60528) прокладено з'єднувальний кабель з ПВХ, який можна електрично підключити до шафи керування. Сполучну муфту не можна занурювати ні у технологічний розчин, ні безпосередньо в резервуар термічного напилення. Тефлон – товарний знак фірми Du-Pont. pic_9.jpgGALMATHERM

pic_10.jpg