Нагрівальні стрижні для агресивних розчинів GALMAFORM

0,00 грн.
з податком

Нагрівальні стрижні з PFA покриттям ТМ GALMAFORM® призначені, особливо, для прямого електричного нагріву в установках і резервуарах, де потрібні найменші розміри та відмінний ступінь стійкості по відношенню до сильно агресивних технологічних розчинів. 

Кількість
Під замовлення

Стрижневі нагрівачі PFA GALMAFORM є електричними нагрівачами для прямої передачі тепла, призначені для використання в установках і резервуарах з мінімальними фізичними розмірами. Мають відмінну стійкість до агресивних технологічних рідин. Дуже висока хімічна стійкість досягається за рахунок спеціального покриття PFA (перфторалкоксиполімер). Поверхневий шар з фторполімеру запобігає, серед іншого, утворенню накипу та забруднень, що спрощує очищення та обслуговування.

Стрижневі нагрівачі GALMAFORM можуть використовуватися для нагрівання автокаталітичних (хімічних) електролітів, оскільки вони електрично непровідні і тому запобігає відновленню металу. Індивідуальна форма стрижнів дозволяє використовувати різні варіанти встановлення. Оскільки контактну коробку та кабель також можна занурювати у технологічну рідину, ви можете відрегулювати максимальну глибину занурення відповідно до своїх конкретних вимог. Використання високоякісних матеріалів гарантує тривалий термін служби за оптимальної надійності та безвідмовної роботи.

Структура

Стрижневі нагрівачі засновані на трубчастому нагрівачі з нержавіючої сталі з покриттям PFA з електричним з'єднанням на одному кінці. Контактна коробка та кабель PFA зварені газонепроникним швом для забезпечення повного занурення.

Нагріта довжина стрижня (мінімальна глибина занурення) вказується постійним кільцеподібним маркером. Стрижень не нагрівається вище від цієї позначки.

Навіть у тих випадках, коли рівень рідини може різко піднятися або опуститися, нагріта частина стрижня завжди має бути занурена!

Розпірки AW 12 задають необхідну відстань між стрижневим нагрівачем та стінкою бака. Тримач UH призначений для надійного кріплення стрижневого нагрівача до краю резервуара.

dimantions

Dat-Galmaflex-R2-2.jpg

Завдяки універсальній можливості надання форми нагрівальним стрижням існує різноманітність варіантів монтажу. Різні форми індивідуально проектуються та реалізуються; також клієнт може на місці зігнути нагрівальні стрижні. При цьому необхідно дотримуватися рекомендацій в інструкції з монтажу та експлуатації.

Завдяки різним способам монтажу можна оптимально використовувати простір:

  • на стінках резервуару
  • на дні резервуара (можливе нагрівання при невеликому рівні наповнення; оптимальне розподілення теплоти)
  • вільно у резервуарі

 pic_3.jpg

pic_4.jpg pic_5.jpg

 

Електрична безпека

Відповідно до EN 60519-1 нагрівачі класифікуються як пристрої класу захисту I. Усі металеві частини підключаються до нульового провідника. При використанні разом із автоматичним вимикачем витоку на землю (ELCB) забезпечується максимально можлива електрична безпека. 

Додаткова інформація за посиланням