Нагрівачі для гальванічних ванн ROTKAPPE

0,00 грн.
з податком

Нагрівачі для гальванічних ванн Rotkappe виробництва фірми Mazurczak (Німеччина) - універсальний продукт для нагрівання агресивних розчинів.

Серія малих нагрівачів Rotkappe Small

Кількість
Під замовлення

Нагрівачі для гальванічних ванн Rotkappe виробництва фірми Mazurczak (Німеччина) є універсальним продуктом нагрівання агресивних розчинів.

Завдяки широкому асортименту матеріалів, з яких виготовляються ці гальванічні ТЕНи, вони застосовні практично у всіх процесах, де необхідне нагрівання агресивного середовища. Використання високоякісних матеріалів при виробництві цих занурювальних нагрівачів є гарантією їх надійності, тривалого терміну служби та безперебійної роботи обладнання.

 Нагрівачі для хімії Rotkappe виробництва фірми Mazurczak виготовлені за модульним принципом і складаються з занурювальної колби, надійного нагрівального елемента, контактної коробки з клемами та дроту.

Занурювальна колба

Для кожного середовища пропонуємо оптимальний матеріал виготовлення занурювальної колби. Нагрівана частина позначена кільцевим маркуванням, що не стирається, яка розташована на 2/3 номінальної довжини занурювальної колби, це мінімальна глибина занурення. Нижче за цей рівень розчин не повинен опускатися. Вище зазначеної позначки нагрівач не нагрівається, частина, що нагрівається, завжди повинна бути в розчині!

Матеріали для колб занурювальних нагрівачів використовуються такі: Порцеляна, технічне скло, кварцове скло, PTFE-політетрафторетилен, нержавіюча сталь та титан.

Rotkappe

Довговічні нагрівальні елементи

Нагрівальний елемент цих хімічних ТЕНів асоціюється з довговічністю та надійністю, він складається з керамічного корпусу, що характеризується високим ступенем електричної ізоляції та стійкістю до механічного впливу. Електронагрівач, стійкий до високих температур, вкладений у корпус у вигляді спіралі так щоб досягалася оптимальна тепловіддача з занурювальної колби в розчин. Нагрівальні елементи можуть поставлятися з живленням 220В одна фаза або три фази 380В.

Контактна коробка

Контактна коробка виготовлена ​​з термозміцненого поліпропілену, стійкого до впливу агресивних середовищ. Він стійкий до механічного, термічного та хімічного впливу, завдяки цьому забезпечується експлуатація в більшості технологічних розчинів без будь-яких проблем. При екстремальній температурі (>80°C) або у разі впливу сильних окислювачів (наприклад, електроліти хромування або HNO3) контактна коробка виготовляється з PVDF (полівініліденфториду).

Відповідно до EN 60528 корпус має захист IP 65 (захищений від впливу водяних струменів будь-якого напрямку). Стандартно нагрівач поставляється із 1,5м кабелем. Однак якщо є необхідність безпосереднього підключення, то контактна коробка відкривається за допомогою універсального ключа.

З'єднувальний провід

Хімічний нагрівач Rotkappe, за умовчанням, поставляється із сполучним дротом із ПВХ довжиною 1.6 м,. Однак можна замовити будь-яку довжину.

Аксесуари для кріплення та монтажу

Вбудована манжета EM
Фіксуюча манжета HM
Утримувач HB
Захисна трубка SRF
Універсальний ключ US

Електрична безпека

Занурювальні нагрівачі Rotkappe для ванн класифіковані як клас безпеки 1 відповідно до EN 60519/1-2. Усі металеві деталі, незахищені від дотику, безпечно з'єднані із заземленням. При використанні струмопровідних заглибних колб (порцеляна, скло) для забезпечення заземлення в нагрівальний елемент встановлюється так звана захисна обмотка приєднана до нагрівального елемента, щоб заземлити всю колбу. Найвищий ступінь електричного захисту досягається використанням автоматики живлення, що відключає, при витоку струму на заземлення.

Нагрівачі для ванн ROTKAPPE тип відповідають VDE.

Безпечне та якісне нагрівання!

Виходячи зі складів розчинів, що використовуються в промисловості, до матеріалів, що використовуються, пред'являються максимальні вимоги щодо стійкості до хімічної дії. Вибираючи матеріал для занурювального нагрівача, також необхідно враховувати фізичні процеси (можливе утворення відкладень) та термічні прикордонні значення (навантаження поверхні).

У наведеній нижче таблиці представлені стандартні типи можливих нагрівачів. Відповідно до мінімальної глибини занурення та номінальної потужності, зазначено відповідне значення навантаження поверхні у Вт/см2.

Специфікація матеріалів виготовлення

PS *   54** спеціальний твердий фарфор
TG     50     технічне скло (клас гідролізу 1, клас кислот1, клас лугів 2, відповідно до DIN 12111, 12116 та 52322)
QS     52     кварцове скло (клас гідролізу 1, клас кислот 1, клас лугів 1, відповідно до DIN 12111, 12116 та 52322)
FC     48      політетрафторетилен (PTFE)- компаунд
KB     45      нержавіюча сталь (матеріал №1.4571)
TI      45      титан (матеріал № 3.7035)

*Скорочена назва
**Діаметр труби [мм]

 Занурювальні нагрівачі.

Review Rotkappe