Електроконтактні зонди рівня

0,00 грн.
з податком

У резервуарах технологічних установок та в ємностях для зберігання необхідно підтримувати рівень розчину, необхідно коригувати його ненавмисну ​​зміну (випаровування або винесення).

Кількість
Під замовлення

Електропровідні стрижневі датчики рівня  

У резервуарах технологічних установок та в ємностях для зберігання необхідно підтримувати рівень розчину, необхідно коригувати його ненавмисну ​​зміну (випаровування або винесення).

При цьому слід розрізняти такі завдання:

  • Регулювання рівня для автоматизованого керування процесом (наприклад, додаткове дозування розчинів)
  • Контролює рівень, необхідний для запобігання виходу з ладу вбудованих у резервуар приладів (нагрівачів, насосів), викликаного такими причинами, як холостий хід, висихання, а також щоб уникнути витоку розчину з резервуара.

За допомогою зондів рівня можливо здійснювати надійне регулювання та контроль рівня розчину в резервуарі. Так як зонди рівня є лише пасивними сенсорами, необхідно підключення відповідної електроніки

Робота зондів рівня грунтується на принципі провідності і можлива тільки в середовищах, що електрично проводяться (провідність >10 мікросименс (μS)). Як правило, можливі відкладення або домішки в резервуарі не впливають на функціонування зондів. Слід запобігати можливому утворенню наростів між кінцями зондів особливо у випадках, коли різниця у довжині зондів становить як мінімум 60 мм. При роботі з розчинами, що не проводяться, або з розчинами з дуже низькою провідністю, де застосування зондів рівня не можливе, ми рекомендуємо використовувати поплавкові вимикачі. Є різні можливості виконання зондів рівня:

  • від 2 до 5 зондів рівня з від 1 до 4 рівнів та
  • з або без датчика температури

Структура

Відповідний електронний контролер подає низьку змінну напругу на стрижні датчика. Потім струм тече від електрично провідних наконечників стрижнів і через рідину, що проводить, до електрода порівняння, званого заземлюючим стрижнем. Електричний ланцюг замкнутий. Якщо рівень рідини опускається нижче кінчика стрижня зонда, відповідний електричний ланцюг розмикається. Електронний контролер виявляє два стани «струм» та «відсутність струму».

Заземлюючий стрижень повинен бути не меншим за найдовший стрижень. Додатковий заземлюючий стрижень повинен бути передбачений для зондів зі стрижнем рівня, покритого компаундом з PTFE, якщо відстань між кінцями мінімального та максимального стрижнів перевищує 1000 мм.

У металевих резервуарах, що не проводять, можна відмовитися від застосування додаткового зонда, один з електродів приєднаний безпосередньо до резервуара.

Стрижневі датчики рівня доступні з малим клемним корпусом LC (матеріал PP) або LC/L (матеріал PVDF) та великим контактним корпусом BC (матеріал PP) або BC/L (матеріал PVDF).

Стрижневі датчики рівня з клемним корпусом BC можуть встановлюватися на край резервуара за допомогою опор HB (PP) або HB/L (PVDF) або на траверсі за допомогою монтажної втулки EM або утримуючої HM.

Стрижневі датчики рівня з клемним кожухом BC можуть встановлюватися на край резервуара за допомогою опор HB (PP) або HB/L (PVDF) або на траверсі за допомогою монтажної втулки EM або утримуючої HM.

                                         Спец матеріалів_уа

Пункти перемикання задаються завдяки різній довжині спеціальних стрижнів і надалі можуть бути подовжені залежно від застосування; виняток: спеціальні стрижні з PTFE.

 

                                           

                               

Версія BC 

Клемний корпус BC, виготовлений з РР, дозволяє підключати кабель і має ступінь захисту IP 65 (водонепроникність) відповідно до EN 60529. У разі високих температур (температура рідини > 80 ° C) або сильно окислювальних хімікатів (наприклад, хромовий електроліт або розчини HNO3 ) слід використовувати клемну коробку з ПВДФ BC/L.

Версія LС

Невеликий клемний корпус LC з PP або LC/L з PVDF забезпечує кабельне з'єднання та має ступінь захисту IP 65 (водонепроникність) відповідно до EN 60529

Електроконтактні зонди рівня спільно з електронікою гарантують надійне регулювання та контроль найважливіших параметрів процесу.