Температурні датчики

2 364,00 грн.

(2 364,00 грн. шт)

з податком

Точний контроль і підтримання температури відіграють важливу роль для досягнення якості виробу, що обробляється в технології обробки поверхні.

Кількість
Під замовлення

Точний контроль і підтримання температури відіграють важливу роль для досягнення якості виробу, що обробляється в технології обробки поверхні. Завдяки точному підтримці температури розчину в ємностях для зберігання можна уникнути таких явищ, як замерзання, кристалізація та підвищення в'язкості.

Слід вирішити такі завдання:

  • Регулювання температури для автоматизації процесів (наприклад, підтримання необхідної температури процесу)
  • Контролює температуру для запобігання таким негативним явищам, як, наприклад, перегрів, а також пошкодження резервуара (наприклад, термічне пошкодження). Датчики температури та відповідна електроніка – простий та вигідний спосіб регуляції та контролю температури розчину. Є різні види датчиків температури:
  • З твердою занурювальною колбою з різних матеріалів виготовлення
  • З гнучким шлангом з тефлону PFA Усі види датчиків можна оснастити одним, двома або трьома елементами Pt100. Виготовлення інших видів сенсорів температури – відповідно до даних клієнта.

Датчики температури із гнучким захисним шлангом із тефлону PFA (6,5 мм) характеризуються найвищим ступенем стійкості до хімічної дії. Вони також підходять для застосування у стерильному приміщенні та є надійними з психологічної точки зору. Також при дуже обмеженому просторі на установках та резервуарах датчики температури завдяки своїй геометрії можна закріпити на ділянці вимірювання. Довжина захисних шлангів із PFA – максимум до 10 м. На кінці захисного шланга знаходиться сенсорний елемент Pt100 з активною довжиною вимірювання 50мм.

     Температурный датчик    Температурный датчик PG   Температурный датчик LC   Температурный датчик BC

Датчики температури з гнучкими занурювальними трубками

Версія SOG

Датчики температури із захисним шлангом з тефлону PFA (стандартна довжина 1,6 м; можливе постачання датчиків різної довжини); максимальна температура становить 200°C (гнучка  трубка заповнена кварцевим піском); багатодротяні гнучкі дроти елемента Pt100 виводяться на кінець захисного шланга.

Версія SMG00

Датчики температури із захисним шлангом з тефлону PFA (стандартна довжина 1,6m; можливе постачання датчиків різної довжини); максимальна температура становить 200°C; завдяки маленькому корпусу (вид захисту IP64) на кінці захисного шлангу можна без проблем здійснити підключення дроту.

Датчики температури з жорсткими занурювальними трубками

Доступні з трубками з різних матеріалів і виготовлені зі стандартною довжиною - 300, 500 і 800 мм. Можливе постачання занурювальних трубок з іншою номінальною довжиною. Ми можемо запропонувати два варіанти клемового корпусу з різними ущільнювальними вставками для з'єднувального кабелю. Користувач може замінити елемент Pt 100.

Версія PG

Якщо датчики температури не оснащені клемовим корпусом, постійно підключений кабель (стандартна довжина 1.6 м) виводиться з жорсткої занурювальної труби через кабельне ущільнення (ступінь захисту IP 64). Інша довжина кабелю на замовлення. Утримувач SH 10 встановлений на занурювальній трубі датчика температури надає можливість регулювання висоти до будь-якого бажаного рівня та простий монтаж датчика температури на краю резервуара.

Версія LC

Датчики температури із жорсткою занурювальною трубою. Маленький корпус з клемами LC, з PP або LC/L, з PVDF, з роз'ємом для підключення кабелю і ступенем захисту IP 65 (захист від впливів водяних струменів будь-якого напрямку) відповідно до EN 60529

Версія BC

Датчики температури із жорсткою занурювальною трубою. Клемовий корпус BС (∅ 93 мм) з PP, з роз'ємом для підключення кабелю та ступенем захисту IP 65 (захист від впливу водяних струменів будь-якого напрямку) відповідно до EN 60529. У разі високої температури (>80°C) або при впливі сильних окислювачів (наприклад, електроліти хромування або розчин HNO3) повинен використовуватися клемовий корпус BС/ L з PVDF.

 ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Підключення проводів здійснюється шляхом відкриття кришки клемового корпусу за допомогою монтажного ключа.

   подключение