Поплавкові вимикачі

4 488,00 грн.

(4 488,00 грн. шт)

з податком

У резервуарах технологічних установок та в ємностях для зберігання необхідно підтримувати рівень розчину, необхідно коригувати його ненавмисну зміну (випаровування або винесення)

Кількість
Під замовлення

Поплавкові вимикачі   MTS... з PP, PVDF або нержавіючої сталі  

У резервуарах технологічних установок та в ємностях для зберігання необхідно підтримувати рівень розчину, необхідно коригувати його ненавмисну ​​зміну (випаровування або винесення).

У зв'язку з цим існують два завдання:

  • Регулювання рівня для автоматизованого керування процесом (наприклад, додаткове дозування розчинів)
  • Контроль рівня, що необхідний для запобігання виходу з ладу вбудованих у резервуар приладів (нагрівачів, насосів), викликаного такими причинами, як холостий хід, висихання, а також щоб уникнути витоку розчину з резервуару.

               Поплавковый датчик                          Датчик поплавковый  LC

Поплавкові вимикачі – просте та вигідне вирішення проблеми регулювання та контролю рівня.

Поплавковий вимикач працює також без підключення додаткової електроніки! Функціонування поплавкового вимикача ґрунтується на роботі рухомого поплавця, що гарантується тільки в тих розчинах, де виключено утворення відкладень. Забруднення в резервуарі (наприклад, частинки великого розміру) можуть негативно вплинути на рухливість поплавця. Якщо внаслідок подібних умов експлуатації застосування поплавкових вимикачів не є можливим, в розчинах, що електрично проводяться, ми рекомендуємо використовувати зонди рівня

 Є різні різновиди виконання поплавкових вимикачів:

  • з одним головним контактом (з або без вбудованого датчика температури)
  • з двома головними контактами
  • з трьома головними контактами
  • з чотирьма головними контактами

В якості головного контакту вбудовані перемикачі (перемикаючий контакт).

                        Датчик поплавковый  BC2                               Датчик поплавковый LC3

Структура

Вбудований у рухомий поплавець магніт збуджує герметичний магнітокерований контакт, міцно зафіксований у штанзі вимикача.

Поплавкові датчики рівня MTS

Для досягнення оптимальної стійкості до хімічної та термічної дії поплавкові вимикачі виготовляються з поліпропілену (PP) або полівініліденфториду (PVDF). Вимикачі поплавця можуть поставлятися без корпусу з клемами (версія PG) з міцно приєднаним кабелем довжиною 1.6 м, з маленьким корпусом з клемами LC (матеріал виготовлення PP). При використанні корпусу з клемами можливий простий монтаж дроту. Безступінчате регулювання висоти штанги та нескладна фіксація поплавкового вимикача на краю резервуара можливе у версіях PG та LC завдяки тримачеві, закріпленому на штанзі.

Версія PG

Поплавкові вимикачі без корпусу з клемами з міцно приєднаним проводом - зі штанги виведений з'єднувальний провід довжиною 1.6 м (інша довжина проводу - за бажанням).

Версія LC

Маленький клемний корпус LC, з PP або LC/L, з PVDF, з роз'ємом для підключення кабелю та ступенем захисту IP 65 (захист від впливів водяних струменів будь-якого напрямку) відповідно до EN 60529. Кришку можна відкрутити за допомогою монтажного ключа SL. У разі високої температури (>80°C) або при впливі сильних окислювачів (наприклад, електроліти хромування або розчину HNO3) повинен використовуватися клемовий корпус LC/L з PVDF. Підключення кабелю здійснюється шляхом зняття кришки за допомогою універсального ключа SB.

Точки перемикання

Точки перемикання точно зафіксовані та не підлягають подальшій зміні. Тому під час розміщення замовлення клієнт повинен точно вказати першу точку перемикання, а також певні відстані спрацьовування між іншими контактами перемикання.

Номінальну довжину поплавкового вимикача можна визначити за кресленням.

Версія PG-/LC Номінальна довжина = 1,5 см (товщина утримувача) + висота перемикання (см) + розмір X (см)

Технические характеристики

Мал. 1 Поплавковий вимикач з одним контактом, версія PG/пластик

Мал. 2 Поплавковий вимикач з одним контактом і вбудованим датчиком температури, версія LC / пластик

Мал. 3 Поплавковий вимикач з нержавіючої сталі з 3 контактами, версія LC

Мал. 4 Поплавковий вимикач з 4 контактами, версія LC / пластик