Бочковий насос JP-180 (Німеччина)

34 080,00 грн.
з податком

Продуктивність до 95 л/хв, призначений для перекачування агресивних середовищ. Двигун насоса з повітряним охолодженням, невибухозахищений, подвійна ізоляція, категорія II, клас захисту IP 24, вимикач вкл/викл, терморозчеплювач (зняття напруги при перевантаженні), кабель з вилкою.

Ціна може змінюватися в залежності від наявності та строків постачання

Кількість
Під замовлення

 Нижче Ви можете ознайомитися з технічними характеристиками бочкового насоса JР180. Зі свого боку ми гарантуємо Вам допомогу у виборі оптимального для Вас насоса, а також якість бочкового насоса фірми JESSBERGER

Технічні характеристики
Напір При використанні ротора 8 м
Продуктивність З ротором 90 л/хв
max. В'язкість 600 mPas 
Матеріал насосних трубок PP, PVDF, SS или ALU
Довжина насосної трубки min. 700 mm
Довжина насосної трубки max. 1800 mm
Діаметр 41 mm
Конструкція Без ущільнень
Двигун 600 W
потужність 230/115 V 50-60 Hz
Вага 7-10 kg

Для максимальної продуктивності 90 л/хв при перекачуванні нейтральних та агресивних невибухонебезпечних рідин з бочок та цистерн ми можемо запропонувати вам бочковий насос JP 180 фірми JESSBERGER, виконання робочого колеса цього бочкового насоса можливе у двох варіантах: імпеллер і ротор. Також цей насос може поставлятися з регулятором продуктивності, що дозволить регулювати швидкість потоку.

Зазначені значення фізичних величин – максимальні. Витрати наведені для води 18°C ​​при вільному витіканні (труба на виході насоса не приєднана). Виробник залишає за собою право змінювати технічні характеристики або колір обладнання.

производительность

Ціна може змінюватися в залежності від наявності та строків постачання