Аноди срібла

69,00 грн.
з податком

Срібні аноди використовуються для отримання якісного срібного покриття.

Покриття зі срібла мають високу електро- та теплопровідність, а також відбивну здатність.
Срібло стійке до лугу та ряду мінеральних кислот. Ці властивості і визначають широку сферу застосування срібних покриттів, не дивлячись на його високу вартість та дефіцитність.

За допомогою анодів срібла отримують покриття, які використовуються для підвищення корозійної стійкості виробів та зниження перехідного опору контактних деталей. Срібні аноди застосовуються в ювелірному виробництві та радіотехніці.

Срібло: ковкий, пластичний метал. Чисте срібло досить важкий (легше свинцю, але важче міді), надзвичайно пластичний сріблясто-білий метал. Оскільки має найбільшу електропровідність, теплопровідність і стійкість до окислення киснем за звичайних умов, застосовується для контактів електротехнічних виробів.

Найменування матеріалу: Аноди срібні Ag 99,99

Анализ: стандартный

Ag=min 99,99 %

Домішки
 Cu Pt Fe  Sb  Bi Te  Pd Au
 <0,0030 <0,001  <0,001   <0,0005 <0,0005   <0,001  <0,0005  <0,001

Аноди срібні. Вибір анодів із срібла, чистота складу срібних анодів.

Срібні покриття мають високу електро- та теплопровідність, а також відбивну здатність, срібло стійке в лугу та ряді мінеральних кислот, всі ці властивості визначають широку сферу застосування срібних покриттів, не дивлячись на його високу вартість та дефіцитність. Срібні покриття використовуються для підвищення корозійної стійкості виробів, зниження перехідного опору у контактних деталей, застосовуються як декоративні в ювелірному виробництві та ін.

Електроліти сріблення дуже чутливі до забруднення, будь-яка небажана домішка може призвести до отримання неякісного покриття, тому особливу увагу слід звернути на чистоту складу анодів зі срібла. Ми пропонуємо срібні аноди з вмістом срібла не менше 99,99 %.

Срібні аноди фірми «ТЕХНОТЕП» високої якості, що відповідають світовим стандартам, дозволять вам отримати чудові срібні покриття