Бочкові насоси з вибухозахищеним електроприводом серії JP-4**

Активні фільтри

ЕЛЕКТРИЧНІ УНІВЕРСАЛЬНІ ДВИГУНИ JP-4**

II 2G Ex db IIC T6 Gb

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Привід JP-4** є компактним міцним вибухозахищеним універсальним двигуном, виготовленим і сертифікованим відповідно до останніх директив з вибухозахисту (ATEX 2014/34/EC) та IECEx. Колекторний двигун вибухозахищений по II 2G Ex db IIC T6 Gb і має сертифікат перевірки типу ЄС Bureau Veritas 17 ATEX 1088 X та IECEx EPS 17.0045 X. Електродвигун Ex-JP-4** пропонує на додаток до пневматичних двигунів при перекачуванні легко використання у небезпечних середовищах. У таких випадках окремі дозволи для приводного двигуна та насосної трубки потрібна відповідність директиві ATEX 2014/34/EC.

Зручний і потужний пристрій можна використовувати як привод сертифікованих по ATEX герметичних насосних трубок з нержавіючої сталі (Ø 41 мм), змішувальних насосних трубок з нержавіючої сталі, насосних трубок з нержавіючої сталі з механічним ущільненням або функцією повного спорожнення бочок, ексцентрикові гвинтові насосні трубки серії JP-700 SR PTFE ATEX. У цій комбінації привід підходить для багатьох рідких, в'язких, нейтральних, слабоагресивних і легкозаймистих середовищ з температурою спалаху нижче 55 °C. Його складна, технічно зрозуміла структура забезпечує ефективне та безпечне використання при передачі широкого спектра носіїв.

Двигун бочкового насоса крім міцності відрізняється елегантним дизайном та простотою використання. Нестаціонарний та стаціонарний привід особливо підходить для переривчастої роботи. Як двигун із зовнішньою вентиляцією, він має оптимальне повітряне охолодження, низький рівень шуму та забезпечує високу експлуатаційну безпеку та тривалий термін служби.

Стандартний вбудований в перемикач увімкнення/вимкнення розчіпувач низької напруги призначений для запобігання неконтрольованому запуску двигуна бочкового насоса після збою живлення або падіння напруги. Таким чином, гарантується максимальна безпека.