Імпелерні насоси

Активні фільтри

image006.jpg

Імпелерні насоси

Раді запропонувати вам насоси із гнучким ротором від провідного виробника ZUWA-Zumpe GmbH. Ця фірма вже понад 70 років виробляє високоякісні насоси та інноваційні насосні системи.

Великий досвід компанії ZUWA у розробці та виробництві високоякісних продуктів дозволяє нам пропонувати широкий спектр різних пристроїв.

Весь асортимент продукції, о складається з насосів, заправних станцій, систем для обробки рослин, а також заправних та промивальних станцій, має високий попит у всьому світі. ZUWA працює відповідно до системи менеджменту якості ISO 9001:2015, яка регулярно контролюється TÜV SÜD. Безпека процесу та постійна якість гарантовані.

Тісний контакт з нашими клієнтами дає нам пропозиції та імпульси для покращення та подальшого розвитку нашої продукції. Власне виробництво та цехи дозволяють нам відповідати специфічним вимогам клієнтів, виготовляти вироби на замовлення та виконувати ремонтні роботи. Компетентні контактні особи та ощадливе керування забезпечують швидке та надійне обслуговування.

Трохи про гідравлічні насоси об'ємної дії. Корпус насосу виконується у вигляді кола «сплюснутого» з одного боку, або робоче колесо розміщується в корпусі насоса зі зміщенням. Насос з гнучким робочим колесом - це насос прямого витіснення, який деформуючи лопаті робочого колеса, втягує рідину в корпус насоса і переміщає її у випускний канал з постійною швидкістю потоку. Гнучкість лопатей забезпечує щільне прилягання до внутрішнього корпусу, тим самим забезпечуючи самоусмоктування насоса, а також дозволяє працювати у двох напрямках. Процес перекачування цих насосів плавний, порівняно з роботою поршневих насосів.

image007.gif

 

 

Де використовуються насоси з гнучким робочим колесом

► гальванопокриття

► біотехнологія

► опалення та сантехніка

► майстерні, механічні цехи

► сільське господарство та садівництво

► харчова промисловість

► на кораблях, морське машинобудування

► очищення води та каналізації

► виробництво, промислові підприємства та будівництво

► хімічна, фармацевтична та косметична промисловість

 

Двигуни

Пропонуємо мотори різних специфікацій (живлення, кількість фаз, обороти). Насос може кріпитися безпосередньо до двигуна або через спеціальний адаптер.

image008.gif

Варіанти живлення: 230В одна фаза змінного струму, 400В три фази змінного струму, або 12 або 24В постійного струму.

Також є варіанти з установкою мотор-редуктора, з однією або декількома ступенями, або повністю регульований.

Є пропозиції щодо гідравлічного мотора для приєднання до гідравлічних систем комерційних автомобілів.

Є двигуни з можливістю працювати в обидві сторони. Можна перекачувати в обох напрямках шляхом зміни напрямку обертання: баки можна легко зливати та заповнювати, не змінюючи шланги. На вибір насоси серій A і B можуть бути встановлені на двонаправлений двигун. Для насосів серій від C до F двонаправлений двигун доступний за запитом.

Також є потужні пневматичні двигуни для серії 2001-А, розроблені для використання в гаражних боксах, де є стиснене повітря. Насос кріпиться просто як свердло з обмежувачем глибини свердління.

Також є варіанти з клинопасової передачею.

 

image009.gif

На даний момент можемо запропонувати такі основні типи насосів:

Unistar

Багатоцільовий насос, призначений для перекачування чистих чи забруднених рідин. Не підходить для роботи з абразивними чи агресивними рідинами.

 

Combistar

Цей насос особливо підходить для всіх рідин, що містять абразиви. Це економічна альтернатива серії Nіrostar для перекачування абразивних або злегка агресивних рідин.

 image010.gif

Nirostar

Високоякісний насос із нержавіючої сталі з численними можливостями застосуваннями на промислових підприємствах та виробничих об'єктах, підходящий вибір для перекачування агресивних рідин.

ACOSTAR

Насос виготовлений із полімерів (пластиковий) насос призначений для широкого спектру застосувань у хімічному секторі. Ідеально підходить для рідин з різною в'язкістю, а також агресивних кислот, основ та розчинників.