Насоси дозуючі серії VMS

Активні фільтри

Серія невеликих, практичних дозуючих насосів настінного монтажу. Дуже зручні та практичні дозатори, які можуть застосовуватись у різних сферах діяльності людини.

Можуть застосовуватися при виробництві цукру або для басейнів, дозування реагентів у гальваніці або подача добрив у сільському господарстві, водопідготовка або кондитерське виробництво. Простота конструкції забезпечує надійність, тривалий термін служби та позбавляє необхідності обслуговувати насос.

Матеріали насоса: стандартно полівініліденфторид PVDF для насосної частини, клапанів, фітингів, шлангів (при необхідності поліпропілен, нерж. сталь,). При перекачуванні в'язких середовищ для насосної частини використовують поліметилметакрилат. Мембрани з політетрафторетилену PTFE. Ущільнення залежно від необхідності FPM або EPDM. Такий набір матеріалів гарантує стійкість насоса за будь-яких умов застосування.

Ці насоси дозатори настінного монтажу мають такі характеристики: висота самовсмоктування 1,5м., продуктивність (залежно від моделі):   1л/година – 17л/година. Тиск максимальний до 20 бар. Захист корпусу ІР65. Живлення 220В. Насоси цієї серії поділяються на дві категорії:

  1. З цифровим керуванням роботи насоса дозатора: у такому виконанні насос працює від зовнішніх сигналів, підтримує задану концентрацію, відкачує задану порцію, множить або ділить вхідні імпульси, працює пропорційно до зовнішнього струму 0 -20мА, або дозує від зовнішніх датчиків RH або pH.
  2. З ручним керуванням роботи насоса: регулюється кількість упорскування.

Насоси комплектуються вхідним ситом фільтром зі зворотним клапаном і датчиком рівня рідини в ємності, напірним і вхідним шлангом 1,5м та інжекційним клапаном.