Вимірювальні датчики

Активні фільтри

Нинішні технологи вимагають якомога точніших вимірювань параметрів розчинів, що застосовуються в різних галузях. Ми можемо запропонувати вам різні датчики  від найкращого виробника у цій галузі фірми EMEC Італія.

Це можуть бути датчики вимірювання значень рН. Комбінований датчик рН з BNC приєднанням, так і з SN6. З кабелями різної довжини, для середовищ у яких мале значення провідності або для розчинів у яких присутня плавикова кислота.

Можемо запропонувати вам датчик редокс потенціалу або RH. Комбінований датчик RH також поставляється з приєднанням під контакт BNC (варіанти з різною довжиною кабелю.) так і під приєднання SN6. Параметри вимірювань ±1000 mV є датчики, призначені для роботи в середовищі з низькою провідністю і низькою концентрацією Cl2.

Існують різні датчики для вимірювання концентрації хлору. Як у вигляді відкритої амперометричейки: вимірювання вільного хлору (органічного і не органічного походження) для свіжої води, для солоної води

І закритою амперометричною коміркою: вимірювання вільного хлору (органічного та не органічного походження) для свіжої води, загального хлору, діоксиду хлору.

У переліку електродів (датчиків) із закритою амперометрічною коміркою є ​​датчики для: вимірювання перекису водню, озону, надоцтової кислоти, брому,

Окремим рядком можна виділити датчик визначення кількості розчиненого кисню.

І датчик каламутності води.

Також можемо запропонувати найширший список датчиків провідності води. Вони можуть бути як із платиновими електродами, так і з графітовими, виготовленими з нержавіючої сталі різних форм та конфігурацій. Також є електроди провідності з індуктивним методом виміру.

Діапазон вимірів: 0-200µS; 0.2-20mS; 20-200mS; 0-200mS; 0-5mS; 0-500µS; 0-20µS

Датчик температури. 

Інші датчки контролю та вимірювання hy