Шнекові насоси для в'язких продуктів

Активні фільтри

Бочкові та контейнерні насоси Jessberger для в'язких середовищ

Шнековий насос - це насос, що обертається, принцип дії якого заснований на витісненні матеріалу спіральним валом, що обертається. Такий вал називається ротором або шнеком - саме тому насоси, що працюють за цим принципом, отримали назву шнекових.
Це дуже зручно, оскільки при перекачуванні таким насосом не відбувається ні руйнування включень, ні псування насоса. Також особливості шнекового насоса роблять його оптимальним для перекачування продуктів, що містять абразивні частки.
Шнекові насоси застосовуються в харчовій та хімічній промисловості, а також у будівництві.

Шнекові насоси для в'язких рідин до 100000 мПас. Придатні для більшості в'язких рідин: нейтральних, агресивних або легкозаймистих, з твердими включеннями або без.
Всі насосні частини виготовлені з нержавіючої сталі (316L), матеріал статора в залежності від рідини, що перекачується NBR(Buna), NBR light (харчове виконання), Viton (FKM) або PTFE.
Бочкові, контейнерні, дозуючі чи горизонтальні.

Найпоширеніший насос - бочковий - це занурювальний насос, який використовується в бочці. Контейнерні насоси призначені для перекачування та випорожнення контейнерів, єврокубів, мобільних цистерн.