Насоси для легкотекучих продуктів

Активні фільтри

 Бочкові насоси JESSBERGER GmbH (Німеччина)

Пропонуємо великий асортимент бочкових та контейнерних насосів для перекачування середовищ з низькою в'язкістю, таких як кислоти, луги та засоби для чищення (з насосною трубкою з поліпропілену) та високоагресивних хімічних сполук (з насосною трубкою PVDF).

Модульна універсальна конструкція насоса дозволяє комбінувати різні варіанти приводу насоса (електропривід, пневмопривід), а також дозволяє вибирати різні матеріали та довжини насосної частини (від 700 мм до 3000 мм залежно від матеріалу). Можливість регулювання продуктивності бочкового насоса, за допомогою встановлюваного регулятора обертів електропривод, дозволяє отримати оптимальну продуктивність.

Підбір матеріалів для виготовлення насосної частини (або насосна трубка) нержавіюча сталь, поліпропілен, алюміній або полівініліденфторид PVDF), та встановлення різних типів робочих коліс (ротор або імпелер), простота в обслуговуванні, сумісність усіма іншими приводами виробника забезпечує широке застосування. Також можливо працювати з пневматичними або спеціальними двигунами (24 вольти або сучасними доступними двигунами на 12 вольт або як акумуляторний двигун на 18 вольт).

Ці бочкові насоси можуть поставлятися в комплектації SMART PUMP, де завдяки підключеному витратоміру можна встановити кількість рідини після відкачування, якого насос автоматично зупиниться.