Дозуючий насос соленоїдного типу.

Активні фільтри

  ТОВ "ТЕХНОТЕП" пропонує дозуючі насоси EMEC соленоїдного типу (їх можна ще назвати електромагнітними дозуючими насосами).   Каталог

 Надійні, зручні та прості в експлуатації ці насоси чудово зарекомендували себе у найскладніших умовах експлуатації. Виготовляються у варіанті ручного (аналогового) чи цифрового керування. Можуть бути настінний або настільний монтаж. При настільному монтажі регулюється не тільки швидкість перекачування, а й обсяг одного качка. Насоси дозатори EMEC, в цифровому варіанті виконання, дозволяють мати в одному приладі і насос і контролер рН або RH середовища, що дозволяє контролювати процес без додаткових приладів. Також є дозуючі насоси ЕМЕС здатні контролювати наявність вільного хлору, озону, провідності середовища або каламутності та плавно дозувати різні реагенти залежно від отриманих результатів, що виводяться на монітор. У аналоговому виконанні ці насоси дозують від зовнішнього імпульсного сигналу або струмового сигналу (0-20мА), або ручне управління.

Матеріали, що застосовуються: для корпусу стандартно PVDF (на вимогу поліпропілен або нерж. сталь) для мембран застосовується PTFE, ущільнення виготовляються з VITON або EPDM в залежності від розчину який дозуватимемо.

 Насоси EMEC застосовуються практично в будь-якій сфері:

  • Вони можуть дозувати реагенти у ваш басейн, контролюючи хлор або озон.
  • Можуть контролювати та підтримувати pH або RH у гальваніці, лініях травлення чи лабораторіях.
  • Використовуються на станціях нейтралізації, аерації, градирнях.
  • Застосовуються для подачі флокулянтів або антискалантів у процесі обробки води.


  Насоси дозатори EMEC поділяються на кілька серій: цифрові (DIGITAL) та з ручним керуванням (ANALOG). Більшої продуктивності це AMS, TMS і T, і меншої продуктивності KMS, K, VMS і V. Також їх розрізняють за варіантом монтажу горизонтально (настільні), вертикально (настінні). Всі насоси самоусмоктувальні, висота підйому рідини 1,5м. Для заповнення дозувального насосу всі вони забезпечені продувним вентилем. Живлення на вибір 220В, 115В, 12В або 24В.

   Декілька слів про конструкцію: насоси дозуючі соленоїдного типу являють собою соленоїд (простіше кажучи, електромагніт) до сердечника якого прикріплена мембрана. При проходженні струму соленоїд втягує сердечник, який підтягує за собою мембрану, створюючи тим самим розрідження за мембраною, при цьому відкривається клапан впуску і закривається випускний; після чого відбувається розмагнічування соленоїда, і мембрана під дією пружини здійснює зворотний рух, при цьому відкривається випускний клапан і закривається впускний. Таким чином, здійснюючи зворотно-поступальні рухи, відбувається дозування рідини. За рахунок того, що проходження струму через соленоїд повністю управляється за допомогою мікропроцесора, відповідно вся робота насоса: кількість упорскування, пропорційність дозування в залежності від вхідних імпульсів, дозування від сигналів вхідних від різних датчиків також контролюється мікропроцесором. Це дозволяє повністю автоматизувати процес, підключати до насоса датчики pH, RH, озону, хлору. Також на дисплей насоса можна вивести значення продуктивності, кількість прокачаного продукту, pH, RH, або концентрації хлору в розчині. Також ці насоси дозатори можуть бути підключені до різних контролерів, датчиків, витратомірам.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ>>>