Фільтрувальні апарати для гальванічних розчинів

Активні фільтри

Фільтруючі апарати виробництва фірми La fonte (Італія) призначені для фільтрації хімічних розчинів (фільтр преси).

Ці фільтр апарати розроблені для тонкої та надтонкої фільтрації хімічних розчинів та агресивних рідин, що застосовуються в гальваніці та хімічній промисловості. Для фільтрації можна використовувати різні фільтрувальні елементи (поліпропіленові, вугільні або паперові фільтри). В устаткуванні використовуються відцентрові насоси на магнітній муфті або сальниковому ущільненні; горизонтальні чи вертикальні.

Фільтрапарати використовуються головним чином гальванічних цехах при фільтрації хімічних розчинів. Їх конструкція та матеріал (виріб з PP або PVDF, ущільнення EPDM або FPM) забезпечує довготривалий термін використання, простий догляд та заміну фільтрувальних елементів. Усі фільтрувальні апарати можна поставити з контрольним манометром, вхідним фільтром ситом зі зворотним клапаном, шлангами, запірною арматурою і т.д.

Пропонуються такі фільтрувальні елементи: виті поліпропіленові фільтри, включаючи вкладиші з активним вугіллям, пластинчасті паперові фільтри, поліефірні, поліпропіленові, насичені активним вугіллям.