Бочкові насоси

Активні фільтри

Бочкові насоси виробництва JESSBERGER GmbH Німеччина. jess

Бочковий насос для легко текучих та агресивних середовищ

Легкі, зручні та високопродуктивні бочкові насоси призначені для перекачування практично всіх рідин низької та середньої в'язкості. Їх можна переносити з місця на місце або встановлювати стаціонарно. Застосовуються як у виробництві так і у лабораторіях. Ідеально підходять для періодичного використання. Завдяки універсальності конструкції наших бочкових насосів ви можете придбати кілька насосних трубок (які підходять до певного розчину) та лише один привід. Монтаж приводу на насосну трубку забере 5-10 секунд. Привід насоса може бути електричним або пневматичним за бажанням замовника. Пневматичні бочкові насоси з нержавіючою насосною трубкою допускаються до роботи з вибухонебезпечними продуктами. 

Ручні бочкові насоси

Ми пропонуємо:

  • ручні бочкові насоси для хімічно агресивних середовищ;
  • для ЛЗР та розчинників;
  • для масел, дизельного палива, гасу, антифризу,
  • спиртів, мильних розчинів;
  • або для кислот і лужних розчинів;

Насос для дизельного палива

Для дозаправки сільгоспмашин, тракторів, будівельних машин,

моторних човнів та всіх транспортних засобів, що заправляються дизельним паливом.

Живлення: 12В, 24В постійного струму, або 220В змінного. Комплектуються вхідним фільтром ситом, вхідним і напірним шлангом і пістолетом роздавачем.

Насоси для в'язких середовищ

Шнековий насос для продуктів будь-якої в'язкості, горизонтальні або бочкові, у харчовому або стандартному виконанні. Електро або пневмо-привід. Також можемо запропонувати дозуючі шнекові насоси.

Підбір шнекового насоса починається з визначення в'язкості і щільності рідини, що перекачується, відсоткового співвідношення її складових, а також наявності твердих частинок. Продуктивності та необхідного тиску. Після цього вибирається тип статора шнекового насоса це може бути PTFE, VITON або NBR, і механічний сальник. Вибирається тип двигуна, за потребою знижувальний редуктор. Якщо потрібен шнековий насос з пневмоприводом, то на насосну трубку встановлюються пневмопривід.