Насоси дозуючі

Активні фільтри

Дозуючі насоси для різних областей застосування

Дозуючий насос це насос-дозатор з електромагнітним приводом який можна настроювати відповідно до його призначення, властивостей і функціональних можливостей.
Використовуючи багатий досвід у сфері постачання насосів для перекачування та дозування рідин, ТОВ «ТЕХНОТЕП» готове надати Вам на вибір різні дозуючі системи італійської фірми ЕМЕС.

Дані насоси дозатори використовуються для:

 • гальванічного та хімічного виробництва,
 • у фармацевтичній та харчовій промисловості,
 • для водопідготовки та обслуговування басейнів,
 • для дозування в'язких середовищ.

Дозуючі насоси соленоїдного типу

Електромагнітні мембранні дозуючі насоси ЕМЕС – надійні, прості в управлінні запуску та монтажі, що не потребують обслуговування та постійного контролю.

Серія AMS горизонтально встановлених насосів із електромагнітним приводом надійна та універсальна. Серія включає версію MF з багатофункціональним програмним забезпеченням, версії LPV для в’язких рідин і версії P для дуже в’язких рідин, а також версію AC для стисненого повітря. Також доступний з автоматичною вентиляцією.

Серія K горизонтально встановлених насосів із електромагнітним приводом є економічною, надійною та дуже універсальною. Серія включає версію MF з багатофункціональним програмним забезпеченням і версію LPV для в’язких рідин. Також доступний з автоматичною вентиляцією.

Серія Т - потужні, універсальні вертикально встановлені насоси з електромагнітним приводом забезпечують максимальну швидкість потоку 100 л/год. Серія включає версію MF з багатофункціональним програмним забезпеченням, версії LPV для в’язких рідин і версії P для дуже в’язких рідин, а також версію AC для стисненого повітря. Також доступний з автоматичною вентиляцією.

Серія V - вертикально встановлені насоси з електромагнітним приводом прості в установці, економічні та надійні та підтримують широкий діапазон витрат. Серія включає в себе версію MF з багатофункціональним програмним забезпеченням і версію PO для контролю pH і Redox. Також доступний з автоматичною вентиляцією.

При цифровому управлінні можуть бути використані різні конфігурації, дозволяючи користувачеві вибрати програму для автоматичного та плавного коригування складу робочого розчину в залежності від значення, що вимірюється (RH, хлору, озону, рН, провідності, каламутності), вхідного сигналу (імпульсного, струмового) або по заданому розкладу.
Матеріали виготовлення насосів для дозування реагентів підбираються виходячи з середовища, що дозується: для корпусу це PVDF (за замовчуванням), за бажанням поліпропілен або нержавіюча сталь, VITON, EPDM для ущільнень, PTFE для мембран.
Слід зазначити, що тільки насоси, що дозують, ЄМЕС поставляються у виконанні PVDF за умовчанням, тоді як конкуренти беруть за це додаткову плату.

Призначення насосів дозаторів соленоїдного типу

Дозуючі насоси соленоїдного типу використовуються для:

 • водопідготовки – для дозування антискалантів;
 • в гальваніку - для подання блискучних і вирівнюючих добавок;
 • насос подачі коригувальних розчинів у виробництві друкованих плат та ліній травлення;
 • як насоси для дозування реагентів при нейтралізації та очищенні стічних вод;
 • під час виробництва фармацевтичної продукції;
 • для дозування реагентів у басейн – озону, хлору, гіпохлориту;
 • у хімічній та харчовій промисловостях.

Наші дозуючі насоси соленоїдного типу можуть бути виконані за різним типом монтажу: настінного (серія G, GMS DIGITAL та серія V, VMS DIGITAL) або настільного (серія CMS, GMS DIGITAL та серія K, KMS DIGITAL).

Самовсмоктувальні насоси

Самовсмоктувальні насоси з максимальною висотою всмоктування - 1,5 м. Для забезпечення всмоктування головка насоса оснащена продувним вентилем. Напруга живлення насосів 230В, 50 Гц, IР65 або за бажанням 117В, 50Гц або 24В.

Також можуть бути виготовлені у варіанті Polymers, що забезпечує перекачування в'язких продуктів до 50 000 мПа*с.

Плунжерні дозуючі насоси

При необхідності забезпечення великої продуктивності та тиску, ми можемо запропонувати Вам плунжерні насоси, що дозують, або як їх ще називають дозуючі насоси з моторним приводом. Вони придатні для використання в різних агресивних середовищах, будь то кислоти або луги.

Дані насоси бувають лише ручного керування, зменшуючи або збільшуючи хід плунжера, регулюється подача розчину. Продуктивність від 2,8 л/год до 1566 л/год. Тиск, що розвивається до 150бар. Плунжерні насоси можуть бути у виконанні з двома та більше головами. Один насос може качати декілька різних компонентів окремо один від одного. Виготовляються з різних матеріалів: нержавіюча сталь, полівінілхлорид, поліпропілен, полівініліденфторид.

Шнекові дозуючі насоси

Окремо варто згадати про шнекові дозуючі насоси фірми JESSBERGER, які підходять для дуже в'язких середовищ до 100 000 мПа * с.

Ці насоси призначені для дозування різних клеїв, томатних паст, кремів, меду, молока, що згущує, і подібних в'язких продуктів. Продуктивність регулюється з допомогою частотного інвертора чи ручним управлінням. Можуть виготовлятися у харчовому виконанні.

Для підбору дозуючого насоса необхідно враховувати багато різних факторів, що впливають на продуктивність і тиск: склад розчину, наявність твердих частинок, в'язкість, температура, щільність.

Варто також вказати спосіб керування, який вам необхідний.

Зверніться до наших інженерів, і вони підберуть насос, що дозує, з урахуванням Ваших вимог, за оптимальним співвідношенням: ціна - якість.