Устаткування для гальванічних виробництв

Активні фільтри

Устаткування для гальванічних виробництв.

З кожним роком все більш затребуваним методом захисту всіляких поверхонь від несприятливого впливу корозії стає гальваніка, яка дозволяє за правильного підходу забезпечити значне збільшення терміну використання того чи іншого матеріалу.

Популярність гальваніки в Києві та інших містах України обумовлена ​​також появою на даному сегменті ринку по-справжньому високоякісного гальванічного обладнання, одним із провідних виробників якого є компанія «ТЕХНОТЕП». За допомогою нашого обладнання процес гальваніки проходитиме не тільки досить оперативно, але й відповідатиме всім міжнародним стандартам безпеки та якості, а наші клієнти ніколи не залишаться розчарованими у практичності гальванічного покриття.

Як відомо, оптимальна функціональність покриття під час гальванізації досягається лише за наявності дійсно гарної техніки, тому є сенс замовляти спеціалізоване гальванічне обладнання саме в нашій компанії. Ми вже зарекомендували себе як надійні постачальники гальваніки, здатні задовольнити вимоги навіть найбільш вимогливих клієнтів, так що у наших покупців не виникне жодного приводу сумніватися в експлуатаційних характеристиках імпортних пристроїв.

Співпрацюючи виключно з перевіреними зарубіжними виробниками гальванічного обладнання, ми гарантуємо, що хромування, нікелювання, міднення, цинкування тощо, за допомогою такого інноваційного обладнання пройде в найкоротші терміни, в той час як загальна вартість не перевищуватиме розумних меж. До речі, поряд із професійною гальванічною технікою, ми надаємо найширший вибір анодів з очищених нікелю, цинку, срібла, міді, які сприяють збільшенню терміну служби техніки та дозволяють суттєво покращити якість гальванічних покриттів.

Не зайвим буде відзначити також, що наша продукція розміщується в київських складських приміщеннях, тому клієнти не мають жодних труднощів з отриманням замовленого гальванічного обладнання точно в термін.