Для гальванічних розчинів нагрівачі

Активні фільтри

Нагрівачі для хімії, від провідного виробника обладнання для нагрівання розчинів, що використовуються в гальванічному та хімічному виробництві фірми MAZURCZAK (Німеччина).

ROTKAPPE® колбові нагрівачі>>>

Ці нагрівачі можуть працювати практично в будь-якому середовищі, будь то гальванічна ванна або хімічне травлення. За рахунок широкого вибору матеріалів вони можуть гріти практично будь-які розчини як кислі, так і лужні. Це досягається за рахунок широкого вибору матеріалів, з яких вони виготовляються. Це порцеляна або кварцове скло, титан або нержавіюча сталь, PTFE або технічне скло, матеріал контактної коробки нагрівачів для хімії також виготовляється з хімічних речовин. стійкі матеріали (поліпропілен або PVDF).

Нагрівальні стрижні з PTFE GALMAFORM®>>>

Нагрівальні стрижні GALMAFORM® – унікальний продукт, придатний практично до всіх середовищ і не займає багато місця, що дуже важливо у маленьких ваннах. Ви можете вигнути даний нагрівач, тому що це необхідно вам чи то в спіраль або ж скрутити його за формою вашої ємності. Виготовлені з PTFE (політетрафторетилен), який є дуже стійким матеріалом.

Тефлоновий нагрівальний елемент GALMATHERM®>>>

Нагрівачі GALMATHERM® особливі тим, що невелика плита розміром 600мм*600мм може видавати 15 кВт потужності. Завдяки застосуванню спеціального тефлонового покриття (тефлон-FEP та тефлон-PFA) гарантується високий рівень хімічної стійкості. Навантаження поверхні під час використання обох видів покриттів становить лише 1Вт/см. Також ці нагрівачі можуть бути циліндричної форми. З'єднувальний кабель, приєднаний до нагрівача, також покритий тефлоном.

Кутові нагрівачі ванн та кутові нагрівачі невеликих за розміром ванн ROTKAPPE®>>>

Кутові нагрівачі ванн ROTKAPPE® їх можна ще назвати тенами для гальваніки, ідеально підходять для прямого нагріву будь-яких резервуарів з низьким або сильно змінним рівнем розчину. За рахунок горизонтальної занурювальної труби нагрівається нагрівання здійснюється з дна резервуара і тим самим досягається оптимальна тепловіддача в розчин, а також хороший ступінь розподілу тепла.