Фільтр за

Ціна

Ціна

  • 0,00 грн. - 1 209,00 грн.

Нікель

Активні фільтри

Купити нікель. Нікелеві аноди різної форми та розмірів.

Нікелеві аноди можуть бути у вигляді пластин, а також напівсферичної та сферичної форми для нанесення покриття за допомогою кошиків.

Нікель відрізняється гарною стійкістю до корозії, з чим і пов'язані області його застосування, наприклад, отримання нікелевого покриття (нікелювання), де використовується нікелевий анод. Нікелеве покриття застосовується як захисно-декоративне, крім цього воно набуло широкого застосування в хімічній промисловості для захисту робочих поверхонь обладнання від впливу різних агресивних середовищ. Тому важливим чинником отримання якісного покриття нікелю є вибір нікелевого анода. Особливо уважно слід підійти до чистоти анода, але не менш важливо правильно підібрати форму та розмір анода.

Наша компанія «ТЕХНОТЕП» пропонує купити нікелеві аноди високої якості різних розмірів та форм, що відповідають світовим стандартам якості.

Ми продаємо нікелеві аноди різних варіантів та конфігурації. Якщо у вас простий процес сірчанокислого нікелювання з додаванням NaCL вам підійдуть нікелеві пластини. Це аноди з вмістом Ni 99,97-99,99% і застосовні в багатьох електролітах нікелювання: будь то нікелевий підшар під хромування, або нікелеве покриття як кінцевий продукт. Варіанти нікелевих анодів сірчано активованих йдуть на більш точні та тонкі процеси, де застосування NaCL не бажане (виробництво матриць, сальваностегія тощо). У будь-якому випадку, купуючи нікелеві аноди у нас, ви отримаєте кращий продукт за оптимальною ціною.