Обладнання

Активні фільтри

Ми можемо запропонувати вам різноманітне обладнання для гальванічних та хімічних виробництв. Починаючи від ванни та закінчуючи різними датчиками та насосами для хімії. Гальванічне обладнання, що поставляється нами, можна розділити на кілька категорій:

  1. Основне обладнання: це гальванічні ванни (без гальванічної ванни, або хоча б її подоби, у вас нічого не вийде), випрямлячі для гальваніки (на ванну потрібно подати напругу і струм, за винятком тих випадків, коли у вас є чисто хімічний процес). Також сюди можна зарахувати і обладнання для водопідготовки Watek (погана вода – погана гальваніка).
  2. Оснащення для гальванічної лінії (гальванічної ванни): це і нагрівачі для хімії MAZURCZAK, і хімічні насоси Lafonte, і титанові кошики, і фільтр апарати Lafonte. Також сюди належать гальванічні барабани progalvano.
  3. Вимірювальні прилади та датчики до них: датчики рівня та температури для агресивних середовищ. Контролери температури та термостати (спроможні працювати в агресивному середовищі) виробництва MAZURCZAK. Датчики pH метри та RH, датчики іонів хлору та озону. Різного роду pH метри та RH метри. Контролери значень pH та RH. Також контролери наявності різних іонів хлору та озону, провідності розчину або його каламутності фірми EMEC.
  4. Окремо можна винести дозуючі насоси EMEC, вони можуть здійснювати дозування необхідного продукту в залежності від значень pH і RH, які ці ж доз насоси і вимірюють. Програмовані моделі можуть підтримувати необхідну концентрацію або дозувати задану кількість продукту, подавати розчин, що коректує, певними порціями або проводити постійне дозування.
  5. Також до гальванічного, хімічного обладнання можна віднести бочкові насоси Jessberger. Застосовуються в гальваніці та гальванічному виробництві для викачування розчинів з ванн або євро кубів (200 літрових бочок) у яких найчастіше поставляються кислоти.
  6. В окрему категорію можна віднести прилади для нанесення гальвано покриттів методом олівцем. Гальванічне обладнання, яке ми поставляємо, відповідає стандартам Європейського Союзу, що гарантує його безпеку при використанні, якість і довговічність у роботі. Поряд із професійною гальванічною технікою, ми надаємо найширший вибір анодів нікелю, цинку та срібла, міді, кадмію, платинованого титану.